Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Sprachcaffe Languages Plus Şanghay


Sprachcaffe Sprachreisen, dil kursları tatiller organize eden ve 1983 yılından beri faaliyette olan bir organizasyon firmasıdır. Günümüzde firma, dünyanın çeşitli bölgelerinde, İngilizce, İspanyolca, İtayanca, Fransızca, Almanca, Çince ve Arapça dillerinde harika dil kursları sunan, 30`un üzerinde dil okuluna sahiptir.Konumu
• Çince okulumuz Çin stiline göre inşa edilmiş olup Wen Hua Gong ( Mandarin Sarayı) binasında olan Imperial Ancestral Sarayı'nın içinde yer almaktadır. İmparatorluk Sarayı'nın bir parçasını teşkil eden okulumuz 300 yıllık Çin stilinde, eski bahçe peyzaji ile yapılmış Forbidden City'nin (Yasak Şehir) saklı ve muhteşem güzelliği ile çevrilmiştir.
• Okulumuz büyük bir parkın içinde olduğu için boş zamanlarınızı parkta hoşça vakit geçirerek ya da kitap okuyarak geçirebilirsiniz. Wen Hua Gongan diye isimlendirilen okul binamızda şık bir şekilde döşenmiş kafe ve restoran da vardır. Burada öğle yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Okulun lobisinde, öğrenciler için ücretsiz çay ve kahve de bulunur.
• Okulumuzdan sadece kısa bir yürüyüş uzaklığında olan Forbidden City Pekin'in kalbidir ve eski dünya mimarisinin en yi korunmuş örneğidir. 'Tiananmen Square' de sadece birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir ve burada metro istasyonu bulunmaktadır. The Tiananmen metrosu sizi otelinizden alıp okula kadar getirir. The Wangfujing, Pekin'deki en iyi bilinen alışveriş caddesidir ve okula sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.Eğitim
• Şangay'da sunduğumuz Çince kursları şehir merkezinde yer alan okulumuzda hafta içi her gün yapılmaktadır.Yüksek nitelikli, profesyonel eğitim kadrosu (tm öğretmnlerimizin anadili Çincedir) derslerin dışında da sizlere yardımcı olmakta ve sorularınızı cevaplamaktadırlar.
• Sprachcaffe dil kurslarında modern ve yenilikçi öğretim metodları kullanılmaktadır. Dersler katılımcıların ilgilerine ve kapasitelerine göre planlanmaktadır. Sınıflar maksimum 10 kişiden oluşan gruplardan oluşmaktadır.
• Şangay'da sunduğumuz dil kursunun ağırlık merkezi iletişim ve konuşma üzerinedir. Öğrenilen kelimelerin günü gününe içselleştirilmesi ile daha hızlı ve etkili şekilde dilinizi ilerleteceksiniz.

Neden Sprachcaffe – Şangay?
• Dünyada konuşulan en yaygın dil olan Çince'nin önemi her geçen gün artmaktadır. Öin'in modern kenti Şangay'da bir yandan Çince öğrenirken bir yandan da Çin kültürünü tanıma ve geleneklerini yaşama imkanına sahip olacaksınız.
• Şangay'daki dil okulumuz merkezi konumu itibari ile şehri keşfetmek için mükemmel bir başlangıç noktasıdır.Uzak doğu tarzında dizayn edilmiş okul binamız modern ve teknolojik donanım sunmaktadır. Okulumuz ortak kullanım için geniş alanlar ve internet sunmaktadır. Klimalı sınıflar aydınlık ve ferahtır.
• Kurs sonunda her öğrenci katıldığı dersleri ve seviyesini belirten bir sertifika alacaktır.
• Öince kursunuz için gerekli ders mataryellerini okulumuzdan temin edilebilmektedir. Ders kitapları kurs süresince okulumuz tarafından ödünç alınabilmekte veya satın alınabilmektedir.

Konaklama
• Şangay'daki dil kursunuz süresince rahat etmeniz için Sprachcaffe sizlere konaklama imkanı da sunmaktadır. Tercihinize göre konaklamalarımızda tek kişilik odalarda veya bir arkadaşınız ile çift kişilik odalarda kalabilirsiniz. Banyolar ortak kullanımdır. Yurt binası dil okulumuzdan sadece bir kaç dakika uzaklıktadır. Derslerinizden sonra dünyanın dört bir yanından gelen diğer öğrenciler ile şehri gezebilirsiniz.
• Odalara girişler pazar günleri, çıkışlar ise cumartesi günleri yapılmaktadır.
• Kahvaltı dahil yarım pansiyon ek ücretle sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen ofisimizle iletişime geçin.

Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.

Öğrenci Hayatı & Aktiviteler
• Çince kurslarımıza ek olarak, farklı kurslar da sunmaktayız. Çin dövüş sporu olan Tai Chi ya da Çin Resim Sanatı kurslarımıza katılabilirsiniz. Bu kurslar, Çin kültürünü öğrenmek ve pratik yapmak için harika kurslardır. Asla unutamayacağınız, Çin gelenekleri ve batı etkisinin yarattığı bu eşsiz atmosferde, neden Pekin'deki kurslarımızdan birine katılmıyorsunuz?
• Pekin'deki Sprachcaffe Ekibi birkaç dili çok iyi konuşabilmektedir ve öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmeleri için gerekli bilgileri verirler, onlar için geziler düzenlerler ve her türlü konuda yardımcı olmaya çalışırlar. Tai Chi Kurslarına katılabilir ve meditasyon öğrenebilirsiniz. Tai Chi zihinsel rahatlık için yapılan hareketlerden oluşur ve doğuda oldukça popüler hale gelmiştir. 2 saatlik bir kurstan sonra kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.
• Çin Resim Sanatı kursu da vermekteyiz ve tüm ders malzemeleri programa dahildir. Bu kurs da Çin'de Çince öğrenirken rahatlamanızı sağlayacaktır.
• Alışveriş meraklıları dünyanın en canlı alışveriş caddesinde veya ünlü alışveriş merkezlerinde aradıklarını bulabilmektedirler. Şangay'da çeşitli barlar ve restoranlar ile renkli gece hayatının yanı sıra sayısız tiyatro, müze ve sanat galerileri ile kültürü tanıma şansı da yakalayabilirsiniz.