Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Sprachcaffe Languages Plus Roma


Sprachcaffe Sprachreisen, dil kursları tatiller organize eden ve 1983 yılından beri faaliyette olan bir organizasyon firmasıdır. Günümüzde firma, dünyanın çeşitli bölgelerinde, İngilizce, İspanyolca, İtayanca, Fransızca, Almanca, Çince ve Arapça dillerinde harika dil kursları sunan, 30`un üzerinde dil okuluna sahiptir.Konumu
• Okul, şehrin ikamet alanı olan bir bölgede, en önemli alışveriş caddelerinden biri üzerinde yer almaktadır. Okula yakın çok sayıda restoran ve kafe bulunmaktadır. Daha da önemlisi dünyaca ünlü St. Peter Basilika'sı da okula yakın mesafededir.
• Okulun harika konumu sayesinde derslerden sonra Piazza del Popolo ya da Villa Borghese'e yürüyerek gidebilirsiniz. Ya da Vatikan civarındaki etkileyici müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Şehirdeki diğer görmeye değer yerler olan Kolezyum ya da Panteon yürüyerek ya da toplu taşma ile kolayca ulaşabileceğiniz mesafededir.

 


Eğitim

Kurslara minimum katılım yaşı 18’dir, aksi takdirde veli izni gerekmektedir.

• Standart İtalyanca Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• Yoğun İtalyanca Kursu:
Haftada 30 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• CILS Sınavı Hazırlık Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır. Minimum 8 haftalıktır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• Bire-bir İtalyanca Dersleri
Neden Sprachcaffe – Roma?
• Dil öğrenmek için, anadili öğrendiğiniz dil olan bir ülkede dil öğrenmekten daha iyi bir yol yoktur. Sprachcaffe'nin Roma'daki okulu, İtalya'da, doğal ortamında İtalyanca kurslar sunmaktadır. Antik şehir Roma İtalya'daki en büyük şehirdir ve size İtalyan tarihi, kültürü ve dilini deneyimlemeniz için sayısız fırsat sunmaktadır.
• Sprachcaffe'nin sunduğu İtalya Dil Kursu seçeneklerinden birinde sadece İtalyancanızı geliştirmez, aynı zamanda bu büyüleyici ülkeyi de tanıma fırsatı bulmuş olursunuz. İster kültür, güzel sahiller ya da ister özel yaşam tarzı olsun, İtalya bir çok insan için popüler bir tatil destinasyondur.
• Kursunuz süresince İtalyan insanlarını, geleneklerini, rengarenk festivallerini ve eşsiz mutfağını keşfederken İtalya'daki İtalyanca kursunuzun keyfini çıkarabilirsiniz!
• Roma'daki okulumuzun donanımı:
Görsel-işitsel ekipmanlara sahip geniş sınıflar
Video kütüphanesi
TV ve DVD'li ortak kullanım alanı
Bilgisaylar ve kablosuz internet erişimi bulunan multimedia odası
Geniş, donanımlı bir mutfak
Kahve köşesi

Konaklama
• Malaga'daki İspanyolca kursunuz süresince rahat ve güvenli şekilde konaklamanız için sizlere farklı konaklama seçenekleri sunmaktayız. Malaga'da konaklamanız boyunca farklı insanlarla tanışıp, yeni arkadaşlıklar edinerek öğrendiklerinizi pratik yapma ve kullanma imkanı bulabilirsiniz. Malaga'da Sprachcaffe dairelerinde, stüdyo dairelerde veya aile yanında konaklayabilirsiniz.
Konaklama Oda Pansiyon Seçenekleri Donanım Okula Mesafesi
Standart Daire Tek veya Çift Kişilik self-catering Ortak Mutfak ve Banyo, nevresim toplu taşıma ile 10-25 dakika
Konfor Daire Tek veya Çift Kişilik self-catering Yüksek standart, Mutfak ve Banyo Paylaşımı, nevresim toplu taşıma ile 10-20 dakika
Aile Yanı Tek veya Çift Kişilik (sadece iki kişi seyahat edenler için) Kahvaltı dahil Kültür&Gelenek öğrenimi, nevresim ve temizlik toplu taşıma ile 10-30 dakika
• Roma'da Konaklama seçeneklerimizden aile yanı ve Standart dairelerimizde depozito bedeli alınmamaktadır. Konfor dairelerimizin depozito bedeli 50€'dur.
• Lütfen Dikkat! İtalya'daki ziyaretleri boyunca dairelerde kalan öğrencilerin turist vergisi ödemeleri gerekmektedir. Turist vergisinin bedeli günlük 2€ olup maksimum 10 gün için ödenmektedir. Öğrenciler 10 günün üzerinde İtalya'da kalmaları durumunda dahi toplamda sadece 20€ vergi ödemektedirler. 20 yaşın altındaki öğrencilerden turist vergisi alınmamaktadır. Devlet vergisi ülkeye giriş sırasında nakit olarak ödenmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen ofisimizle iletişime geçin.
Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.

Öğrenci Hayatı & Aktiviteler
• Roma'daki harika İtalyanca kurslarımızdan birine katılın ve bu etkileyici şehrin zenginliklerini keşfedin. Kolezyum, Panteon, Piazza del Popolo ve dünyaca ünlü diğer tarihi yerleri keşfedin, Roma kültür ve tarihini kendiniz deneyimleyin!
• Ölümsüz şehirde, İtalya ruhunu keşfedin, Roma'daki dar sokakları, tarihi evleri ve restoranları ile en geleneksel mahalle olan Trastevere'de gece yürüyüşüne çıkın. Roma'da, böyle bir ortamda aldığınız İtalyanca kursu asla unutamayacaksınız.
• Her hafta farklı aktiviteler sunmaktayız ve bunlardan bazıları Roma şehir turu, yemek kursu, tiyatro, film geceleri ya da Floransa, Milan, Venedik ya da Vatikan'a gezilerdir. Roma İtalyanca okulumuzdaki ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.