Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Sprachcaffe Languages Plus Paris


Sprachcaffe Sprachreisen, dil kursları tatiller organize eden ve 1983 yılından beri faaliyette olan bir organizasyon firmasıdır. Günümüzde firma, dünyanın çeşitli bölgelerinde, İngilizce, İspanyolca, İtayanca, Fransızca, Almanca, Çince ve Arapça dillerinde harika dil kursları sunan, 30`un üzerinde dil okuluna sahiptir.Konumu
• Okul, 9. Arrondissement güneydoğusunda olan “Arrondissement de l’Opera” da sessiz bir cadde üzerindedir. Boulevard Hausmann, birçok restoranı, kafe, mağaza ve butikleri ile okula yakın bir mesafededir.
• Paris Opera, Stock Exchange ve diğer kültürel, tarihi ve mimari açıdan ilginç binalar Fransızca okulumuza yakın mesafededir. Okula en yakın metro istasyonu Grands Boulevards'tır. Louvre Müzesi, Arc de Triomphe ya da Notre Dame gibi diğer görmeye değer yerlere toplu taşıma ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.Eğitim

Minimum yaş 18'dir. 16-17 yaşındaki öğrenciler ailelerinin izinleri ile katılabilirler.

• Standart Fransızca Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 12 kişiliktir.
• Yoğun Fransızca Kursu:
Haftada 30 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 12 kişiliktir.
• DELF Sınavı Hazırlık Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır. Minimum 10 veya 12 haftalıktır.
Sınıflar maksimum 12 kişiliktir.
• Akademik Dönem Fransızca Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır. Minimum 8 haftalıktır.
Sınıflar maksimum 12 kişiliktir.
• Bire-bir Fransızca Dersleri
Neden Sprachcaffe – Paris?
• Paris'deki Fransızca kursu eğlenirken aynı zamanda hızlı bir şekilde Fransızcasını geliştirmek isteyenler için idealdir. Sprachcaffe'nin Paris'deki unutulmaz Fransızca dil kurslarında Fransızca eğitim alırken bu güzel şehri de keşfedebilirsiniz.
• Paris'deki dil kurslarımızda ana dili Fransızca olan öğretmenlerden Fransızca öğrenebilir ve aynı zamanda Avrupa'nın bu en heyecan verici şehrini keşfedebilirsiniz. Seine kıyılarında, büyüleyici mimari ve köprüdeki dekorasyonlarla ilgili öğrencidğiniz yeni kelimeleri diğer öğrencilerle pratik yapabilirsiniz.
• Paris dil okullarımızda alacağınız kurslar geleceğinize yapacağınız bir yatırım olacaktır ve eşsiz yerler görme, faydalı deneyimler edinme ve belki de yeni arkadaşlıklar geliştirme fırsatını yakalayacaksınız. Deneyimlerinizi yeni arkadaşlarınızla bir bardak Fransız şarabı eşliğinde paylaşabilirsiniz!
• Paris'deki okulumuzda geniş ve iyi donanımlı sınıflarımıza ek olarak öğrenciler, aşağıdaki olanaklardan faydalanabilirler:
Resepsiyon
Salon
Kütüphane
Kafeterya
İnternet erişimi

Konaklama
• Paris'de konaklama imkanlarımızdan kendinize uygun olanını seçerek derslerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Huzurlu, güvenli ve rahat bir konaklama arama derdinden vazgeçin! Siz Sprachcaffe'nin sunduğu size uygun Paris'de konaklamalardan birinde kalırken derslerinize ve tatilinize odaklanın.
• Sizin için uygun bir konaklama türümüz olduğundan eminiz: İster cana yakın yerel halkla ya da isterseniz diğer öğrencilerle aile yanı ya da apartman konaklamalarımızın keyfini çıkarın ya da gün sonunda yalnız kalmak ve dinlenmek istersniz otel konaklamalarımızı da tercih edebilirsiniz.
• Paris'de konaklama seçeneklerimizin hiçbirinde depozito bedeli alınmamaktadır.

Konaklama Oda Pansiyon Seçenekleri Donanım Okula Mesafesi
Standart Daire Tek veya Çift Kişilik self-catering Mutfak ve Banyo Paylaşımı, TV, çamaşır makinesi, nevresim 15-20 d. Metro ile ulaşım
Aile Yanı Tek veya Çift Kişilik Kahvaltı (dahil), YP veya TP* Kültür&Gelenek öğrenimi, ortak banyo, nevresim, haftada bir temizlik toplu taşıma ile 20-25 dakika
Otel Tek veya Çift Kişilik Kahvaltı Özel banyo, TV, telefon 5 dakika yürüme mesafesi
* YP: Yarım Pansiyon (günde iki öğün)
* TP: Tam Pansiyon (günde üç öğün)

Daha fazla bilgi için lütfen ofisimizle iletişime geçin.
Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.

Öğrenci Hayatı & Aktiviteler
• Sınıfta öğrendiklerinizi diğer öğrencilerle, Parisliler ile konuşarak, şehri gezerken, Seine boyunca yürürken, ya da çekici kafelerden birinde bir mola verirken pratik yapabilirsiniz. Bu harika ülkeyi iyi bir şekilde tanımak için civar şehirlere ve Fransa'nın diğer bölgelerine düzenlenen gezilere katılmayı da ihmal etmeyin!
• Paris'de yapabileceğiniz çok farklı aktiviteler bulunmaktadır. Öncelikle şehir turu yapmalısınız. Arc de Triomphe ve Champs-Elysée'yi ziyaret edebilir, mağazalara bakabilir ve hoş bir kafede güneşin tadını çıkarabilirsiniz.