Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Sprachcaffe Languages Plus Nice


Sprachcaffe Sprachreisen, dil kursları tatiller organize eden ve 1983 yılından beri faaliyette olan bir organizasyon firmasıdır. Günümüzde firma, dünyanın çeşitli bölgelerinde, İngilizce, İspanyolca, İtayanca, Fransızca, Almanca, Çince ve Arapça dillerinde harika dil kursları sunan, 30`un üzerinde dil okuluna sahiptir.Konumu
• Nice Côte D' Azur'un başkentinden daha fazlasıdır. Fransa'daki en büyük 5. şehirdir ve muhteşem zenginlikte mimari ve kültüre sahiptir.
• Cote d’Azur'un bu kıyı kenti kültürel ve farklılık ve tam bir dinlenme ortamı sunmaktadır. Nice, güzel kumsalları ve Akdeniz'deki kristal berraklığındaki suları ile ünlüdür. Bu nedenle uzun zamandır popüler bir tatil destinasyonudur.
• Nice'deki Fransızca okulumuz şehir merkezinde, çok güzel Belle Epoque dönemine ait bir binadadır. Okulumuz Nôtre Dame Katedralin'e birkaç metre mesafede konumlanmıştır.
• Öğrenciler teneffüslerde plaja gidebilirler çünkü denize yürüyerek sadece 10 dakikalık mesafededir. Güneşli havalarda dersler genellikle dışarda yapılır.
• Nice, Monaco, St. Lopez ve Cannes gibi civar şehirlere düzenlenecek gezilere katılmak için ideal bir başlangıç noktasıdır.Eğitim

Minimum yaş 18'dir. 16-17 yaşındaki öğrenciler ailelerinin izinleri ile katılabilirler.

• Standart Fransızca Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 12 kişiliktir.
• Yoğun Fransızca Kursu:
Haftada 30 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 12 kişiliktir.
• DELF Sınavı Hazırlık Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır. Minimum 10 veya 12 haftalıktır.
Sınıflar maksimum 12 kişiliktir.
• Akademik Dönem Fransızca Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır. Minimum 8 haftalıktır.
Sınıflar maksimum 12 kişiliktir.
• Bire-bir Fransızca Dersleri
Neden Sprachcaffe – Nice?
• Sprachcaffe Fransa Dil Okulunu ziyaretiniz süresince sadece Fransızcanızı ilerletmez, aynı zamanda bu büyüleyici ülkeyi de tanıma fırsatı bulursunuz. Normandiya kıyıları bu Fransız başkentine çok yakın bir mesafededir. Britanya kıyıları da oldukça yakındır. İlgi çekici kuzeyi ya da bu etkileyici ülkenin güneyini keşfedin.
• Fransa'daki Sprachcaffe Fransızca kurslarındaki eğitiminiz süresince Fransızların geleneklerini, kültürünü, rengarenk festivallerini ve eşsiz mutfağını keşfedebilirsiniz. Daha fazla avantaj: Romantik müziğin ev sahibi ve harika yemekler, merkez Avrupa'da olduğu için yakındaki ülkelere seyahat için harika bir başlangıç noktası.
• Nice ayrıca görülmeye değer, bir çok kültürel ve sanatsal mirasa sahiptir. Böyle bir ortamda Fransızca öğrenmenin neredeyse çaba gerektirmediğini göreceksiniz. İlginç bir tatille Fransızca kursunu birleştirme fırsatını kaçırmayın!
• Kurs sonunda her öğrenci katıldığı dersleri ve seviyesini belirten bir sertifika alacaktır.
• Ayrıca okulumuzda şunlar vardır:
Geniş, iyi donanımlı sınıflar
Her odada klima
Kütüphane
İnternet erişimi
TV, DVD çalar ve bilardo bulunan bir salon

Konaklama
• Sprachcaffe Nice'de konaklama seçenekleri ile size kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun imkanlar sunmaktadır. Nice'de Sprachcaffe'nin isterseniz standart isterseniz konfor dairelerinde kalabilirsiniz. Bunların dışında stüdyo daireler, aile yanı konaklama ve otel seçenekleriniz dahilinde. Öğrendiklerinizi günlük hayatta kullanma fırsatı yakalayarak pratik yapma imkanı elde edebilirsiniz.
• Nice'de konaklama seçeneklerimizin hiç birinde depozito bedeli yoktur.
Konaklama Oda Pansiyon Seçenekleri Donanım Okula Mesafesi
Standart Daire Tek veya Çift Kişilik self-catering Mutfak ve Banyo Paylaşımı, haftalık temizlik, nevresim 5-20 d. yürüme mesafesi
Konfor Daire Tek veya Çift Kişilik self-catering Yüksek standart, Mutfak ve Banyo Paylaşımı, haftalık temizlik, nevresim 5-20 dakika yürüme mesafesinde
Aile Yanı Tek veya Çift Kişilik Kahvaltı (dahil), YP* Kültür&Gelenek öğrenimi, haftalık temizlik, nevresim toplu taşıma ile 10-30 dakika
Stüdyo Tek veya Çift Kişilik self-catering Kişisel mutfak ve banyo, haftada bir temizlik, nevresim 10-20 dakika yürüme mesafesi
Otel Tek veya Çift Kişilik self-catering Merkezi konum, temizlik ve resepsiyon servisi Yürüyerek 10-15 dakika
* YP: Yarım Pansiyon (günde iki öğün)

Daha fazla bilgi için lütfen ofisimizle iletişime geçin.

Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.

Öğrenci Hayatı & Aktiviteler
• Harabeler, müzeler, butikler, pazarlar, kafe kültürü ve canlı gece yaşamı Nice'i ziyaret etmek için harika bir yer yapar. Nice Akdeniz'in kıyısında ve Rivirea bölgesinin batısında bulunur. Bu kentte birçok tarihi kalıntı, müze ve butik bulabilirsiniz. 17. ve 18. yy. ait tarihi dokusu bozulmamış sokaklarda bulunan kafeler, turistlerin ilgisini çekmektedir.
• Nice'de Fransızca öğrenirken aynı zamanda bir çok aktiviteye de katılabilirsiniz. Boş zamanlarınızda Chagall Müzesi gibi yerlere gidebilir, Côte d'Azur kumsalları boyunca yürüyebilir ve büyüleyici doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz.