Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Sprachcaffe Languages Plus Madrid


Sprachcaffe Sprachreisen, dil kursları tatiller organize eden ve 1983 yılından beri faaliyette olan bir organizasyon firmasıdır. Günümüzde firma, dünyanın çeşitli bölgelerinde, İngilizce, İspanyolca, İtayanca, Fransızca, Almanca, Çince ve Arapça dillerinde harika dil kursları sunan, 30`un üzerinde dil okuluna sahiptir.Konumu
• Madrid'deki İspanyolca dil okulumuz şehirdeki popüler buluşma merkezi olan ve en çok ziyaret edilen Puerta del Sol'un yakınındaki Calle Arenal'dedir. Okulumuz Madrid'in merkezinde, merkezi bir konumdadır.
• Opera, Kraliyet Sarayı, Plaza de España ve Plaza Mayor gibi tüm görülmeye değer yerler okula yakındır. Puerta del Sol civarındaki mağazalar ve Gra Via alışveriş caddesi, sayısız bar, taverna ve restoran da okula yakındır.
• İspanyolca okulumuz tarihi bir binadadır: Kalın duvar, okulu şehrin gürültüsünden uzak tutar ve rahat bir eğitim ortamı sağlar. Öğrenciler terasta iyi havanın keyfini çıkarırlar ve buradan hareketli Madrid'i izlerler.Eğitim

Kurslara minimum katılım yaşı 18dir, aksi takdirde veli izni gerekmektedir.

• Standart İspanyolca Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• Yoğun İspanyolca Kursu:
Haftada 30 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• DELE Sınavı Hazırlık Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır. Minimum 8 haftalıktır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• Akademik Dönem İspanyolca Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır. Minimum 8 haftalıktır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• Bire-bir İspanyolca Dersleri
Neden Sprachcaffe – Madrid?
• Seyahat etmek öğremektir... Bu nedenle Sprachaffe olarak biz, bir dili öğrenmenin en kolay ve pratik yolunun o dilin konuşulduğu ülkeye gitmek olduğuna inanıyoruz ve bunu kanıtlamak için sizi Madrid'de İspanyolca öğrenmeye davet ediyoruz.
• Madridliler'le konuşmak kolaydır. Onlar çok net konuşurlar ve bu nedenle İspanyolcanızı kısa sürede ilerletebilirsiniz.
• 3 okulumuzu birden ziyaret et! Madrid, Málaga ve Barcelona. Tek bir gezi ile İspanya'nın farklı bölgelerini tanıma, bu bölgelere özel kültürleri ve gelenekleri öğrenme imkanına sahipsiniz. Multi Destination Paketi ile sadece bir kez kayıt ve yerleştirme bedeli öde, 3 şehirde de eğitim al!
• Madrid'de İspanyolca dil kurslarımızdan birine katılanlar, İspanyol yaşam tarzını deneyimleyecekler. Bu şehir İber Yarımadası'nın kalbindeki bir platoda kurulmuştur ve Katolik geleneklerinin, İspanyol tarihinin, modern ve avangart yaşamın bir karışımını sunar. Görkemli belediye binasının kalın duvarlı, okulumuzu şehrin gürültüsünden korur ve eğitim için sessiz, rahat bir atmosfer sağlar. Okulumuzun çatısındaki terasta en güzel mazaralardan birini izlerken yeni kelimeler öğrenebilirsiniz.
• Kurs sonunda her öğrenci katıldığı dersleri ve seviyesini belirten bir sertifika alacaktır.
• Barselona'daki okulumuz şu donanımdadır:
7 sınıf
İçecek makinesi olan öğrenci odası
Öğrencilerin ders çalışabilecekeri çalışma odası
Ücretsiz internet kullanımı ile bilgisayar köşesi
2 teras

Konaklama
• Madrid'de Sprachcaffe İspanyolca dil kursuna katılan öğrencilerimize farklı konaklama türleri sunmaktayız. Madrid'de konaklama türlerimiz, öğrencilere diğer insanlarla, diğer öğrenciler ve yerel halk ile iletişim halinde olma imkanı sunar ve derste öğrendiklerini pratik yapmalarını sağlar.
Konaklama Oda Pansiyon Seçenekleri Donanım Okula Mesafesi
Standart Daire Tek veya Çift Kişilik self-catering Mutfak ve Banyo Paylaşımı, nevresim, haftada bir temizlik okul binasında veya 10-30 dakika mesafede
Aile Yanı Tek Kişilik Kahvaltı (dahil), YP Kültür&Gelenek öğrenimi, haftada bir temizlik, nevresim 15 d. yürüme veya otobüs ile ulaşım mesafesinde
* YP: Yarım Pansiyon (günde iki öğün)

• Konaklamalarımıza girişler pazar, çıkışlar cumartesi günü yapılmaktadır. Madrid'de Konaklama seçeneklerinin tümüne giriş saatleri 14:00-22:00 arasındadır. Sprachcaffe daireleri ve yurtlarının depozito bedeli 75€'dur, bu bedel ilk ders günü ödenebilmektedir.
• Aile yanı konaklamalarda depozito bedeli alınmamaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen ofisimizle iletişime geçin.
Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.

Öğrenci Hayatı & Aktiviteler
• Madrid gerçekten eşsiz bir şehirdir. Moda ve müzik bu İspanyol başkentinde adeta canlıdır. İspanyol kültür ve yaşam tarzını öğrenmek isteyenler Madrid'i sevecekler. Birçok sokak kafe barları, pazarları, anıt ve müzeleri olan bu şehirde sıkılmanız imkasız!
• Madrid'deki cana yakın Sprachaffe çalışanları, öğrencilerimiz için müze gezileri, şehir turları, sinema ve tiyatro gibi aktiviteler düzenlemektedirler. Ayrıca size civardaki aktivite ve gezilerle ilgili bilgiler vereceklerdir. Tek problem, boş zamanlarınızda bu kadar çok aktivite arasından hangisini seçeceğinize karar vermek olacaktır!