Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Sprachcaffe Languages Plus Calabria


Sprachcaffe Sprachreisen, dil kursları tatiller organize eden ve 1983 yılından beri faaliyette olan bir organizasyon firmasıdır. Günümüzde firma, dünyanın çeşitli bölgelerinde, İngilizce, İspanyolca, İtayanca, Fransızca, Almanca, Çince ve Arapça dillerinde harika dil kursları sunan, 30`un üzerinde dil okuluna sahiptir. İtalya`da yurtdışı eğitim deneyimi farklı bir deneyimdir. “Dolce Vita”ya ev sahipliği yapan, harika bir mutfağa sahip bu ülkede İtalyanca kurslara katılarak İtalyanca öğrenmeKonumu
• Calabria'daki İtalyanca dil okulumuz Tropea'nın 3 km güneyinde yer alan Santa Domenica di Racadi'dedir. Okulumuz portakal, zeytin ve zambak bahçesinin tam ortasında bir villadır. Hava güzel olduğunda derslerin çoğu dışarıda, portakal ağaçlarının altında yapılmaktadır. İtalyanca öğrenmek için bundan daha güzel bir yer hayal edebiliyor musunuz?
• İtalyanca okulumuz kumsala 800 metre uzaklıktadır, yürüyerek 15 dakika mesafededir. Santa Dominicak'ya ve 3 km uzaklıktaki Tropea'ya da boş zamanlarınızda giderek hoşça vakit geçirebilirsiniz.

 


Eğitim

Kurslara minimum katılım yaşı 18’dir, aksi takdirde veli izni gerekmektedir.
Dil kurslarımız için çok başarılı bir eğitim metodu geliştirdik: Stresli öğrenme dönemini mümkün olan en kısa sürede kendiliğinden gelişen- yaratıcı bir öğrenme deneyimine dönüştürüyoruz. Ek olarak kısa sürede ilerleme kaydetmenizi sağlayacak esnek ve modern materyaller sunuyoruz.
En baştan itibaren dersler süresince iletişim kurarak dili özümser, hızlı öğrenir ve bilgileriniz kalıcı hale gelir. Öğrendiğiniz kelimeleri direkt olarak tartışmalar, sorular ve rol oyunları ile pratik yaparsınız.

• Standart İtalyanca Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• Yoğun İtalyanca Kursu:
Haftada 30 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• Bire-bir İtalyanca Dersleri
Neden Sprachcaffe – Calabria?
• Calabria'daki İtalyanca yurtdışı eğitim programlarımız özel bir deneyimdir: Ana dili İtalyanca olan, uzman öğretmenlerden İtalyanca öğrenirken, aynı zamanda Güney İtalya'nın bu cennet güzelliklerini de keşfedebilirsiniz.
• Sprachcaffe'nin sunduğu İtalya Dil Kursu seçeneklerinden birinde sadece İtalyancanızı geliştirmez, aynı zamanda bu büyüleyici ülkeyi de tanıma fırsatı bulmuş olursunuz. İster kültür, güzel sahiller ya da ister özel yaşam tarzı olsun, İtalya bir çok insan için popüler bir tatil destinasyondur.
• Calabria'da İtalyanca dil eğitimi, geleceğinize yapacağınız bir yatırımdır ve aynı zamanda eşsiz yerler görme, farklı deneyimler kazanma ve belki de yeni dostluklar edinmek için de büyük bir fırsattır.
• İtalya'yı Keşfet! Multi Destination Programı ile İtalya'daki üç dil okulumuzu da ziyaret edebilirsin. Tek bir gezi ile İtalya'nın farklı bölgelerini gez, bu bölgelere özgü kültür ve gelenekleri öğren! Sadece bir kez kayıt bedeli öde, üç farklı okulda dil kurslarımıza katıl. Her okulda Aktif İtalyan kültürü ile şehir turlarımıza katıl!
• Kurs sonunda her öğrenci katıldığı dersleri ve seviyesini belirten bir sertifika alacaktır.
• Okulumuz modern olarak donatılmıştır:
Resepsiyon
Kablosuz internet erişimi
Ferah ve aydınlık sınıflar
Açıkhava sınıfları
TV, video ve stereo ile donatılmış ortak kullanım alanı
Bahçe

Konaklama
• Calabria'da konaklama seçenekleri ile derslerinize daha rahat odaklanabilir, derslerden sonra geçirdiğiniz hareketli bir günün ardından konforun ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun bir konaklama seçeneği sunmaktayız.

Konaklama Oda Pansiyon Seçenekleri Donanım Okula Mesafesi
Standart Daire Tek veya Çift Kişilik self-catering Mutfak ve Banyo Paylaşımı (5 öğrenci), TV, nevresim, çamaşır makinesi (yıkama bedeli 4,5€), teras 10-15 d. yürüme mesafesi
Konfor Daire Tek veya Çift Kişilik self-catering yüksek standart, Mutfak ve Banyo Paylaşımı(3 öğrenci), nevresim, teras/balkon, çamaşır makinesi (yıkama bedeli 4,5€) 10-15 d. yürüme mesafesi
Stüdyo Tek veya Çift Kişilik (sadece iki kişi seyahat edenler için) self-catering Kişisel mutfak ve banyo, nevresim, çamaşır makinesi (yıkama bedeli 4,5€) 5-10 dakika yürüme mesafesi

• Calabria'da Konaklama seçeneklerimizin hepsine giriş saatleri 09:00-19:00 arasındadır ve 20€ depozito bedeli alınmaktadır.
• Lütfen Dikkat! İtalya'daki ziyaretleri boyunca dairelerde kalan öğrencilerin turist vergisi ödemeleri gerekmektedir. Turist vergisinin bedeli günlük 2€ olup maksimum 10 gün için ödenmektedir. Öğrenciler 10 günün üzerinde İtalya'da kalmaları durumunda dahi toplamda sadece 20€ vergi ödemektedirler. 20 yaşın altındaki öğrencilerden turist vergisi alınmamaktadır. Devlet vergisi ülkeye giriş sırasında nakit olarak ödenmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen ofisimizle iletişime geçin.
Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.

Öğrenci Hayatı & Aktiviteler
• Her hafta farklı aktiviteler sunmaktayız. Sprachcaffe, Tropea ve civarına geziler düzenlemektedir. Calabria'nın sayısız, güzel kumsallarına da geziler organize edilebilir.
• Calabria'daki okulumuzda yemek kursu da vermekteyiz. Bu kursta nefis İtalyan yemeklerini pişirmeyi öğrenebilirsiniz.