Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Sprachcaffe Languages Plus Barselona


Sprachcaffe Sprachreisen, dil kursları tatiller organize eden ve 1983 yılından beri faaliyette olan bir organizasyon firmasıdır. Günümüzde firma, dünyanın çeşitli bölgelerinde, İngilizce, İspanyolca, İtayanca, Fransızca, Almanca, Çince ve Arapça dillerinde harika dil kursları sunan, 30`un üzerinde dil okuluna sahiptir.Konumu
• Okulumuz bu hareketli şehrin merkezindedir. Burası İspanyol kültürü ve yaşam tarzı ile ilgilenenler için harika bir yerdir. İspanyolca dil okulumuzun bulunduğu yerde ayrıca şehrin önemli, görülmeye değer yerleri ve farklı etkinlikler bulunmaktadır. The Ramblas ve Barselona’nın meşhur alışveriş alanları okuldan uzak değildir. Birçok tapas bar, mağazalar, butikler, müzik mağazaları ve daha bir çok yer okula oldukça yakındır.
• Barselona'nın sokakları ne kadar kalabalıklaşırsa kalabalıklaşsın İspanyolca okulumuzda eğitiminiz için gerekli sessizliği bulacaksınız. Okulumuzun modern donanımı size rahat ve etkili öğretim sunacaktır.Eğitim

Minimum yaş 18'dir. 16-17 yaşındaki öğrenciler ailelerinin izinleri ile katılabilirler.

• Standart İspanyolca Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• Yoğun İspanyolca Kursu:
Haftada 30 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• DELE Sınavı Hazırlık Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır. Minimum 10 veya 12 haftalıktır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• Akademik Dönem İspanyolca Kursu:
Haftada 20 ders alırsınız. Her ders 45 dakikadır. Minimum 8 haftalıktır.
Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.
• Bire-bir İspanyolca Dersleri
Neden Sprachcaffe – Barselona?
• İspanya Dil Okulu ile etkili bir dil kursunu, heyecan verici ve unutulmaz bir tatille birleştirebilir ve ilginç İspanyol kültürüne dalıp, bu ülkenin gelenek ve göreneklerini, karakteristik özelliklerini ve İspanyol insanını yakından tanıyabilirsiniz. İspanya Dil Okulu, dilinizi geliştirmek için ideal bir yoldur ve bu şekilde aynı zamanda unutulmaz, dopdolu bir tatil de geçirebilirsiniz.
• İspanya'da aynı zamanda bu harika ülkeyi de tanıma fırsatı bulursunuz. Endülüs mizacını, Katalanların ihtişamlarını, ve İber Yarımadası'nın doğal güzelliklerini deneyimleyin. Popüler tatil destinasyonunun herkese sunacağı birşeyler mutlaka var ve bu nedenle hayal kırıklığına uğramayacaksınız.
• 3 okulumuzu birden ziyaret et! Madrid, Málaga ve Barcelona. Tek bir gezi ile İspanya'nın farklı bölgelerini tanıma, bu bölgelere özel kültürleri ve gelenekleri öğrenme imkanına sahipsiniz. Multi Destination Paketi ile sadece bir kez kayıt ve yerleştirme bedeli öde, 3 şehirde de eğitim al!
• Kurs sonunda her öğrenci katıldığı dersleri ve seviyesini belirten bir sertifika alacaktır.
• Barselona'daki okulumuz şu donanımdadır:
7 aydınlık, modern klimalı sınıf
İçecek makinası olan salon
Çalışma ve dinleme odası
İnternet erişimli bilgisayar odası
Ödünç alınabilecek İspanyolca kitaplar

Konaklama
• Sprachcaffe dil okullarına İspanyolca kurs için gelen öğrencilere Barselona'da konaklamalar sunmaktayız. Tüm konaklama türleri diğer insanlarla, yerel halk ve diğer öğrenciler ile iletişim içinde olmanızı sağlayacaktır ve böylece sınıfta öğrendiklerinizi pratik yapma fırsatı bulacaksınız. Barselona'daki aktiviteler, deneyimler ve faydalı bilgiler öğrenciler arasında paylaşılacaktır.

Konaklama Oda Pansiyon Seçenekleri Donanım Okula Mesafesi
Standart Daire Tek veya Çift Kişilik self-catering Mutfak ve Banyo Paylaşımı, çamaşır makinesi, nevresim, haftada bir temizlik yürüme mesafesi veya toplu taşıma ile 20-40 dakika
Aile Yanı Tek Kişilik Kahvaltı (dahil), YP Kültür&Gelenek öğrenimi, nevresim toplu taşıma ile 10-40 dakika
Sprachcaffe Yurtları Tek veya Çift Kişilik(sadece iki kişi seyahat edenler için) self-catering haftada bir temizlik, nevresim toplu taşıma ile 10-20 dakika
* YP: Yarım Pansiyon (günde iki öğün)
TP: Tam Pansiyon (günde üç öğün)
• Birlikte kalacağınız aileler Sprachcaffe tarafından özenle seçilmektedir. Ailelerin telefonları sadece gelen aramalar için kullanılabilmektedir. Öğrencilerinin kendi havlularını getirmeleri gerekmektedir. Aileler genel temizlikten sorumlu olmakla beraber, öğrencilerimiz kendi odalarının temizliğinden ve toplu olmasından sorumludurlar. Giriş saatleri: 10:00-20:30, çıkış saati 12:00'dir. Depozito bedeli alınmamaktadır.
• Barcelona'da Konaklama seçeneklerinizden Sprachcaffe Yurtları sadece yüksek sezonlarda sunulmaktadır. Öğrenciler kendi havlularını getirmelidirler. Giriş saatleri 10:00-21:00 arasındadır. Depozito bedeli alınmamaktadır.
• Barcelona'daki Sprachcaffe Dairelerinde öğrenciler tam donanımlı mutfak ve banyoları 5-6 öğrenci ile paylaşmaktadırlar. Öğrencilerin varış gününde saat 11:00 ile 20:30 arasında dil okulundan anahtarı teslim almaları gerekmektdir. Barcelona'daki dairelerimizde telefon bulunmamaktadır, isteyen öğrenciler okulumuzun önündeki ankesörlü telefonu kullanabilirler. Öğrencilerinin kendi havlularını getirmeleri gerekmektedir. Giriş saatleri: 10:00-20:30, çıkış saati 12:00'dir. Depozito bedeli alınmamaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen ofisimizle iletişime geçin.
Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.

Öğrenci Hayatı & Aktiviteler
• Deniz kenarındaki bu hareketli şehir İspanyolca kursları da dahil herkes için bir şeyler sunmaktadır. Ayrıca gece hayatı, farklı müzeleri ve görmeye değer yerleri ve özellikle farklı mimarisi ile Barselona uluslararası üne sahip bir şehirdir. Mimar Antoni Gaudi bu Katalan başkenti büyük ölçüde etkilemiştir; Parc Guell'den büyüleyici katedral 'Sagrada Familia'ya küçük büyük bir çok mimarı yapı İspanyolca kursunuz süresince sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.
• Barselona'daki Sprachcaffe İspanyolca dil okulu size doğal bir ortam sunuyor. Barselona'daki unutulmaz İspanyolca kursunuz süresince İspanyolcanızı ilerletirken neden bu güzel, hareketli Akdeniz şehrini keşfetmiyorsunuz!
• Boş zamanlarınızda yapabileceğiniz sayısız şey var: Gezilere katılabilir, şehir turuna çıkabilir, bar, sinema ya da tiyatroya gidebilirsiniz. Tabii ki Barselona'daki ekibimiz size yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır!