Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Eurocentres St.Petersburg


Misyonumuz, dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktır. Öğrencilerimizi, yeni bir dil öğrenebilecekleri ve aynı zamanda kendilerini yeni bir kültüre kaptırabilecekleri çok sayıda mükemmel kurstan biriyle eşleştiriyoruz.Konumu
• Eurocentres St. Petersburg dil okulu, Liden & Denz, Rusya Müzesi, Mikahilovsky Zamok, sirk ve iki parkın yanında yer alan tarihî bir 19. yüzyıl binasındadır.
• Nevsky Prospekt / Gostiny Dvor metro istasyonunun yakınındadır.
• Okul olanakları, 13 adet geniş ve aydınlık sınıf, ücretsiz WiFi hizmeti, bireysel Öğrenme Merkezi ve küçük bir yemekhaneden oluşmaktadır.
• St. Petersburg’un güzelliğinin sırrı, mimarisinin eşsiz uyumunda yatmaktadır ve hepsi de ebediyet suyunda ihtişamla zenginleşmiş barok, klasik ve art nouveau’dur.
• Tamamen saraylardan, kiliselerden ve romantik kanallardan oluşan bu dünya mirası şehri keşfedin.

 


Eğitim
Eurocentre St. Petersburg dil okulu, öğrencilerin verimli bir şekilde Rusçayı öğrenmeleri için çeşitli kurs hizmetleri veriyor;

• Genel Rusça Kursu:

Genel Rusça kursumuz gramer, kelime dağarcığı ve Rusça konuşup anlamak için geliştirmen gereken tüm temel becerileri kapsar. Derslerimizin tümü, özgün ihtiyaçlarına ve öğrenme stiline odaklanan deneyimli öğretmenler tarafından planlanır ve sunulur. Minimum 2 hafta alabileceğiniz bir eğitimdir. Ayrıca Rusça kursunu yoğun, süper yoğun olarak da alabilirsiniz.


Konaklama
Eurocentre Moskova dil okulu, öğrencilerine aile yanı ve paylaşımlı apartman konaklama hizmetlerini sunar.

• Aile Yanı Konaklama:
Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır. Çamaşır hizmeti ve internet erişimi ufak bir ücret karşılığında verilir. Odalar ayda 2 kez temizlenir. Toplu taşıma ile okula olan uzaklığı yaklaşık 15 ila 60 dakika uzaklıktadır.

• Paylaşımlı Apartman Konaklama:

Tarihi kent merkezinde, Dil Merkezine yürüyerek 25 dakika mesafede 2, metroyla 40 dakika mesafede 1 daire.
Daireler renkli TV, buzdolabı, elektrikli süpürge, çarşaf, havlu ve diğer ev eşyasıyla birlikte güzel döşenmiştir. Dairelerde çamaşır makinası bulunur.

Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.