Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Eurocentres Paris


Misyonumuz, dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktır. Öğrencilerimizi, yeni bir dil öğrenebilecekleri ve aynı zamanda kendilerini yeni bir kültüre kaptırabilecekleri çok sayıda mükemmel kurstan biriyle eşleştiriyoruz.Konumu
• Eurocentres Paris dil okulu, Quartier Latin’in merkezinde, sessiz yaya bölgesinde yer almaktadır.
• Modernleştirilmiş bina, 13 adet aydınlık, cazip sınıfı ve tam donanımlı Öğrenim Merkezi ve hatta bir adet boudoir kuyruklu piyanosu ile tarih doludur.
• Ayrıca hoş, güneş alan bir teras ve okulun her tarafında dinlenme alanları vardır.
• Notre-Dame, Sacré-Cœur, Arc de Triomphe (Zafer Anıtı), Eyfel Kulesi ve diğer tarihî binalar, ve anıt heykeller ufuk çizgisine hakimdir.
• Hayat dolu, sanatıyla ünlü ve geniş bulvarları ve kıvrımlı sokakları “yaşama sevinci” dolu bir şehir.
• Çeşitli gece hayatı, son moda barlar ve kulüpler, geleneksel birahaneler dışında Euro Disney şehrine de oldukça yakındır.Eğitim

Eurocentre Paris dil okulu, öğrencilerin verimli bir şekilde Fransızcayı öğrenmeleri için çeşitli kurs hizmetleri veriyor;

• Genel Fransızca Kursu:

Genel Fransızca kursumuz gramer, kelime dağarcığı ve Fransızca konuşup anlamak için geliştirmen gereken tüm temel becerileri kapsar. Derslerimizin tümü, özgün ihtiyaçlarına ve öğrenme stiline odaklanan deneyimli öğretmenler tarafından planlanır ve sunulur. Minimum 2 hafta alabileceğiniz bir eğitimdir. Ayrıca Fransızca kursunu yoğun, süper yoğun olarak da alabilirsiniz.

• Özel Ders
• İş Fransızcası
• Sınav Hazırlık Kursları:

DELF A2, DELF B1, DELF B2 sınavları için hazırlık kursuna dahil olabilirsiniz.


Konaklama
Eurocentre Paris dil okulu, aile yanı ve öğrenci evi konaklaması hizmetlerini sunar.

• Aile Yanı Konaklama:
Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır. Çamaşır hizmeti ve internet erişimi ufak bir ücret karşılığında verilir. Odalar ayda 2 kez temizlenir. Toplu taşıma ile okula olan uzaklığı yaklaşık 15 ila 60 dakika uzaklıktadır.

• Öğrenci Evi - Résidence St Mandé:

Öğrenci evinde önemli olan, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler arasındaki ilişkidir ve kısa sürede arkadaş edinecek ve birlikte vakit geçireceksiniz. East Neighbourhood'da, sevimli bir yerleşim bölgesinde. Bankalar, süpermarketler, fırın, eczane, bar ve restoranlar gibi olanaklara yakındır. Rezidans öğrencilere özel bir banyoya, küçük bir mutfağa, çift kişilik bir yatağa, masa, iskemle ve raflı büyük bir şifonyere sahip stüdyolar sunar. Bazı stüdyolar iki kişilik (ikiz değil) bir yatakla, bazıları da çekyatla donatılmıştır. Bu konaklama tam donanımlı küçük, sevimli mutfaağ sahiptir. Çamaşır yıkama servisi ufak bir ücrete tabiidir. Odalar haftada 1 temizlenir ve her odada internet erişimi mevcuttur. Toplu taşıma ile okula uzaklığı ortalama 32 dakikadır.


Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.