Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Eurocentres Moscow


Misyonumuz, dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktır. Öğrencilerimizi, yeni bir dil öğrenebilecekleri ve aynı zamanda kendilerini yeni bir kültüre kaptırabilecekleri çok sayıda mükemmel kurstan biriyle eşleştiriyoruz.Konumu
• Eurocentre Moskova dil okulu, Rusya’nın ekonomik patlaması şehri ve altyapısını son derece değiştirmiş, yeni ve enerjik modern yaşam tarzının ortaya çıkmasına yol açmıştır.
• İmkanlar muazzam, ama zorluklar da öyle, ve bu tarihî değişikliklere tanıklık etmek olağanüstü ve unutulmaz bir deneyim. Ne var ki hiçbir oranda batılılaşma, çokça yinelenen “Rusyalı Ruhunu” değiştirmeyecektir.
• Moskova, Rusya’nın New York’u, hiçbir zaman uyumayan, fakat eski Rusya’nın hala görüldüğü şehirdir.
• Soğan kabuğu şekilli kuleleriyle pek çok kilise, eski binalar, saraylar ve tabii ki Kızıl Meydan ve Kremlin, şehir merkezine eşsiz bir nitelik katmaktadır.
• Moskova hem tanıdık hem egzotiktir ve güzelliğiyle her ziyaretçiyi büyüler.


 


Eğitim
Eurocentre Moskova dil okulu, öğrencilerin verimli bir şekilde Rusçayı öğrenmeleri için çeşitli kurs hizmetleri veriyor;

• Genel Rusça Kursu:

Genel Rusça kursumuz gramer, kelime dağarcığı ve Rusça konuşup anlamak için geliştirmen gereken tüm temel becerileri kapsar. Derslerimizin tümü, özgün ihtiyaçlarına ve öğrenme stiline odaklanan deneyimli öğretmenler tarafından planlanır ve sunulur. Minimum 2 hafta alabileceğiniz bir eğitimdir. Ayrıca Rusça kursunu yoğun, süper yoğun olarak da alabilirsiniz.


Konaklama
Eurocentre Moskova dil okulu, öğrencilerine aile yanı ve paylaşımlı apartman konaklama hizmetlerini sunar.

• Aile Yanı Konaklama:
Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır. Çamaşır hizmeti ve internet erişimi ufak bir ücret karşılığında verilir. Odalar ayda 2 kez temizlenir. Toplu taşıma ile okula olan uzaklığı yaklaşık 40 ila 70 dakika uzaklıktadır.

• Paylaşımlı Apartman Konaklama:

Dairelerden biri okulla aynı binada, girişten hemen sonradır. Bir diğer daire 15-20 dakikalık yürüme mesafesindedir.


Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.