Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Eurocentres Gold Coast


Misyonumuz, dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktır. Öğrencilerimizi, yeni bir dil öğrenebilecekleri ve aynı zamanda kendilerini yeni bir kültüre kaptırabilecekleri çok sayıda mükemmel kurstan biriyle eşleştiriyoruz.Konumu
• Eurocentres Cairns dil okul, Cairns’in merkezinde yer alır, Cairns Business College (Cairns Ticaret Üniversitesi) ile amaca uygun yapılmış, modern kampüsü paylaşır.
• 20 adet klimalı sınıf, Öğrenme Merkezi, iki adet bilgisayar odası, internet erişimi, WiFi bağlantısı, bahçe avluları, öğrenci salonları ve kahvesi, mutfak, yemek olanakları ve seyyar kantin vardır.
• Büyük Mercan Kayalıkları, dağlar, tropikal yağmur ormanları, uçsuz bucaksız beyaz kumlu plajlar ve okyanusa bakan muhteşem Lagünlerle bu sıcak, kozmopolit, çok kültürlü şehir ve sonsuz yaz mevsiminin evidir.
• Cairns, hem yeni başlayan, hem de ileri seviye pratisyen dalgıçlar için bir cennet ve güneş arayanlar için de mükemmel bir yerdir.Eğitim

Eurocentre Cairns dil okulu, öğrencilerin verimli bir şekilde İngilizceyi öğrenmeleri için çeşitli kurs hizmetleri veriyor;

• Genel İngilizce Kursu:

Genel İngilizce kursumuz gramer, kelime dağarcığı ve İngilizce konuşup anlamak için geliştirmen gereken tüm temel becerileri kapsar. Derslerimizin tümü, özgün ihtiyaçlarına ve öğrenme stiline odaklanan deneyimli öğretmenler tarafından planlanır ve sunulur. Minimum 2 hafta alabileceğiniz bir eğitimdir. Ayrıca İngilizce kursunu yoüun, süper yoğun olarak da alabilirsiniz.

• Öğleden sonra İngilizce:

Arzu eden öğrenciler dil eğitimini öğleden sonra da alabilirler.

• Özel Ders
• İş İngilizcesi
• Sınav Hazırlık Kursları:

PET, FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL, GOETHE sınavları için hazırlık kursuna dahil olabilirsiniz.

• Uzun Dönem Kursları
• IELTS Kursları

Konaklama
Eurocentre Cairns dil okulu, aile yanı ve paylaşılan apartman konaklaması hizmetlerini sunar.

• Aile Yanı Konaklama:
Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır. Çamaşır hizmeti ve internet erişimi ufak bir ücret karşılığında verilir. Odalar ayda 2 kez temizlenir. Toplu taşıma ile okula olan uzaklığı ortalama 10 ila 30 dakikadır.

• Paylaşılan Apartman:

Ortak daireler Cairns merkezinde ve okula, başlıca alışveriş merkezine, dükkanlara, sürücülük kursuna, iş merkezine, uluslararası turist merkezine, su kenarına, Esplanade Lagününe, restoranlara, tiyatrolara ve kentin gece hayatına çok yakındır.
3-5 yatak odalı, bir veya iki banyolu, konforlu bir oturma/yemek odasına sahip, çok rahat, büyük, yüksek ve alçak (Queensland tarzı) evlerden oluşur. Ortak daireler tam donanımlı (çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrikli ocak, TV) olup, kısa süre önce yenilenmiştir. Bazı evlerde avlular/verandalar ve barbekü alanları vardır. Ortak evlerin çoğunda İnternet erişimi vardır. Öğrenciler çamaşırlarını kendileri yıkarlar. Yürüyerek okula olan uzaklık ortalama 15 dakikadır.


Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.