Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Eurocentres Floransa


Misyonumuz, dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktır. Öğrencilerimizi, yeni bir dil öğrenebilecekleri ve aynı zamanda kendilerini yeni bir kültüre kaptırabilecekleri çok sayıda mükemmel kurstan biriyle eşleştiriyoruz.Konumu
• Eurocentres Floransa dil okulu, 16’ıncı yüzyıldan kalma bir Rönesans sarayındadır ve Ponte Vecchio yakınında, eski şehir merkezinin ortasındadır.
• Tarihi okul binasında 11 adet sınıf, tam donanımlı Öğrenme Merkezi, WiFi, konferans salonu, öğrenci salonu ve büyük, güneş alan bir teras vardır.
• Dante, Medici Ailesi, Michelangelo ve Brunelleschi’ye ev sahipliği yapmıştır.
• Floransa kendini Avrupa kültürünün doğduğu yer olarak addeder.
• Çok sayıda Rönesans sarayı, Ponte Vecchio, dünyaca ünlü galeriler ve müzeler, cadde üzerinde sayısız kafe ve bar, pazarlar ve yerli esnafın atölyeleri vardır.
• Roma, Milano, Venedik ve diğer şehirlere de mükemmel bağlantıları bulunmaktadır.
Eğitim

Eurocentre Floransa dil okulu, öğrencilerin verimli bir şekilde İtalyancayı öğrenmeleri için çeşitli kurs hizmetleri veriyor;

• Genel İtalyanca Kursu:

Genel İtalyanca kursumuz gramer, kelime dağarcığı ve İtalyanca konuşup anlamak için geliştirmen gereken tüm temel becerileri kapsar. Derslerimizin tümü, özgün ihtiyaçlarına ve öğrenme stiline odaklanan deneyimli öğretmenler tarafından planlanır ve sunulur. Minimum 2 hafta alabileceğiniz bir eğitimdir. Ayrıca İtalyanca kursunu yoğun, süper yoğun olarak da alabilirsiniz.

• Kültürel Etkinlik Programı:

Kendinizi yeni bir kültüre kaptırın; sergileri ziyaret etmek, edebiyat, tarih, vb. çok farklı heyecan verici etkinliklerle ülkeyi gerçekten tanımaya çalışın.


Konaklama
Eurocentre Floransa dil okulu, öğrencilerine aile yanı konaklama, öğrenci evi ve otel konaklama hizmetlerini sunar.

• Aile Yanı Konaklama:
Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır. Çamaşır hizmeti ve internet erişimi ufak bir ücret karşılığında verilir. Odalar ayda 2 kez temizlenir. Toplu taşıma ile okula olan uzaklığı yaklaşık 15 ila 30 dakika uzaklıktadır.
• Öğrenci Evi Konaklaması:

Öğrenci evinde önemli olan, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler arasındaki ilişkidir ve kısa sürede arkadaş edinecek ve birlikte vakit geçireceksiniz. Tam donanımlı mutfak içerir. Çamaşır yıkama hizmeti 3 Euro’dur. Odalar haftada 3 kez temizlenir. Toplu taşıma ile okula olan uzaklığı ortalama 10 dakikadır.


Arzu eden öğrenciler, okula 2 dakikalık mesafede olan otel konaklaması seçeneğini de değerlendirebilirler.
Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.