Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Eurocentres Barcelone


Misyonumuz, dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktır. Öğrencilerimizi, yeni bir dil öğrenebilecekleri ve aynı zamanda kendilerini yeni bir kültüre kaptırabilecekleri çok sayıda mükemmel kurstan biriyle eşleştiriyoruz.Konumu

• Eurocentres- Barcelona dil okulu, yol üzeri kafeler, lüks dükkanlar ve bir çok galeri bulabileceğiniz Paseo de Gracia ve Avenue Diagonal’a yakın, Barselona’nın merkezindeki şık bir bölgede yer almaktadır.
• Okul, iyi olanaklar sunmaktadır ve 11 adet sınıf, WiFi bağlantılı bilgisayarlar ve bir öğrenme merkezine sahiptir.
• Dağlarla Akdeniz’in arasında yer alan Barselona, hayat ve çok çeşitli kültürlerle dolu kozmopolit ve dinamik bir şehirdir.
• Şehrin benzersiz kişiliği, eski ve modern tarzların büyüleyici biçimde bir arada yer aldığı sanat ve mimarisine de yansımıştır.

 


Eğitim

Eurocentre Barcelona dil okulu, öğrencilerin verimli bir şekilde İspanyolcayı öğrenmeleri için çeşitli kurs hizmetleri veriyor;

• Genel İspanyolca Kursu:

Genel İspanyolca kursumuz gramer, kelime dağarcığı ve İspanyolca konuşup anlamak için geliştirmen gereken tüm temel becerileri kapsar. Derslerimizin tümü, özgün ihtiyaçlarına ve öğrenme stiline odaklanan deneyimli öğretmenler tarafından planlanır ve sunulur. Minimum 2 hafta alabileceğiniz bir eğitimdir. Ayrıca İspanyolca kursunu yoğun, süper yoğun olarak da alabilirsiniz.

• Kültürel Etkinlik Programı

• Open Choice:

Çeşitli ve heyecan verici uzun vadeli ders için, Serbest Seçim özgürce seçme ve okul, dil ve ders içeriklerini birleştirme olanağı sağlar. Üniversiteye başlamadan önceki boş yılınız için mükemmeldir.

• Super Saver:

Eğer uzun vadeli bir kurs almak istiyor ve ücreti sizin için önemliyse, ancak kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, Süper Ekonomik seçeneğine gidiniz. Eurocentres sınırlı sayıda olan bölgelerde cazip fiyatlı Süper Ekonomik kurslar sunmaktadır.

Konaklama
Eurocentre Barcelona dil okulu, öğrencilerine aile yanı ve apartman konaklama hizmetlerini sunar.

• Aile Yanı Konaklama:
Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır. Çamaşır hizmeti ve internet erişimi ufak bir ücret karşılığında verilir. Odalar ayda 2 kez temizlenir. Toplu taşıma ile okula olan uzaklığı yaklaşık 5 ila 30 dakika uzaklıktadır.

• Paylaşımlı Apartman Konaklama - Bcn Language Apartments
• Paylaşımlı Apartman Konaklama - Bcn Language Apartments St Salvador


Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.