Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Eurocentres Auckland


Misyonumuz, dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktır. Öğrencilerimizi, yeni bir dil öğrenebilecekleri ve aynı zamanda kendilerini yeni bir kültüre kaptırabilecekleri çok sayıda mükemmel kurstan biriyle eşleştiriyoruz. Öğrencilerimizin kültürel farklılıkların ve dil engellerinin üstesinden gelmesine yardımcı oluyor ve bir ömür boyunca yararlanabilecekleri başarılarla dolu unutulmaz bir seyahati garanti.Konumu
• Eurocentres – Auckland dil okulu, şehir merkezinde yer almaktadır ve civardaki birçok güzel plaja kolay ulaşım imkanına sahiptir.
• Geniş, aydınlık ve modern 12 adet sınıf, bilgisayar odası, öğrenme merkezi, öğrenci salonu ve ücretsiz WiFi mevcuttur.
• “Yelkenler Şehri”, su sporları için kutsal bir yer ve Yeni Zelanda’nın kültür merkezidir.
• 3 adet limanı, 50 adet adası, kumlu plajları ve ılık sahil iklimiyle Auckland her şeye sahiptir.
• Kafe ve restoranlar, sinema ve gece hayatı, çalılarla kaplı tepeler boyunca yürüyüş ve dağ bisikleti için patikalar, sönmüş volkanlar ve adalara düzenlenen gezileriyle, İngilizcenizi Ackland’da geliştirin.
Eğitim

Eurocentre Auckland dil okulu, öğrencilerin verimli bir şekilde İngilizceyi öğrenmeleri için çeşitli kurs hizmetleri veriyor;


• Genel İngilizce Kursu:

Genel İngilizce kursumuz gramer, kelime dağarcığı ve İngilizce konuşup anlamak için geliştirmen gereken tüm temel becerileri kapsar. Derslerimizin tümü, özgün ihtiyaçlarına ve öğrenme stiline odaklanan deneyimli öğretmenler tarafından planlanır ve sunulur. Minimum 2 hafta alabileceğiniz bir eğitimdir. Ayrıca İngilizce kursunu yoüun, süper yoğun olarak da alabilirsiniz.

• Sınav Hazırlık Kursları:

FCE, CAE sınavları için hazırlık kursuna dahil olabilirsiniz.


• IELTS Kursları:

IELTS dinleme, konuşma, okuma ve yazmayı akademik bir bağlam içinde test eder. Üniversite eğitiminiz için gerekli becerileri öğrenin: metin işleme, konferans ve seminerleri anlama, ve akademik tartışmada yer alma. Bu dersler süresince,hedefiniz olan puana ulaşmanızı sağlamak için, çok sayıda IELTS için akademik yazma becerilerini IELTS alıştırmalarını ve sınav becerilerine odaklanmış rehberlik hizmeti alacaksınız.


Konaklama
Eurocentre Auckland dil okulu, öğrencilerine aile yanı konaklama hizmeti sunar.
• Aile Yanı Konaklama:
Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır. Çamaşır hizmeti ve internet erişimi ufak bir ücret karşılığında verilir. Odalar ayda 2 kez temizlenir.
Ücretler Hakkında
• Dil Okullarımızdaki eğitim ücretleri program içeriğine ve kalacağınız hafta sayısına göre değişim göstermektedir.
Detaylı okul ücretleri ile ilgili lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.